Rząd wprowadził nowe obowiązujące od dnia 27 lutego 2021 roku obostrzenia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Aktualnie lokale gastronomiczne (oprócz sprzedaży na wynos) mają pozostać zamknięte do 14 marca 2021 roku. Wielu przedsiębiorców postanowiło otworzyć swój biznes mimo obostrzeń. Kancelaria postanowiła sporządzić praktyczny poradnik dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej.

Poradnik ma głównie na celu wspomóc przedsiębiorców z branży gastronomicznej w zakresie m.in. kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Sanitarnej, nałożonych kar ze strony Sanepidu. Ponadto, odpowiadamy jakie konsekwencje mogą spotkać przedsiębiorców, w związku z otwarciem lokalu mimo obowiązujących obostrzeń.

 PORADNIK.pdf

 

Mam nadzieję, że poradnik okazał się dla Ciebie przydatny. Jeżeli tak było, polub Nas na Facebooku – Kancelaria Prawna Grabek Gróndwald. Dla Ciebie to jedno kliknięcie, a dla mnie to potwierdzenie, że moja praca jest wartościowa.

Radca prawny Anna Grabek

  anna.grabek@legalgg.pl

 


Kancelaria Prawna Grabek Gróndwald  | legalgg.plkancelaria@legalgg.pl

Kancelaria adwokacka Ełk